• 1402/11/08 - 12:19
  • - تعداد بازدید: 74
  • - تعداد بازدیدکننده: 64
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • https://stcv.hums.ac.ir/ZRq9

برگزاری جشن میلاد با سعادت حضرت امام علی علیه السلام

سید عباس تقوی: امام علی علیه السلام اسوه جوانمردی و فتوت است که باید در زندگی رسم جوانمردی را از امیرالمومنین آموخت و آن را در زندگی فردی و اجتماعی مورد استفاده قرار دهیم.

حجت الاسلام تقوی:

امام علی "علیه السلام" بزرگترین درس جوانمردی و فتوت را به جهان داده است 

به گزارش مفدا هرمزگان؛ پیش از ظهر امروز جشن میلاد با سعادت میلاد مولود کعبه حضرت امام علی علیه السلام در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد وبه مناسبت روز مرد از مردان این حوزه تقدیر به عمل آمد.

رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تبریک روز میلاد امام علی علیه السلام به کارکنان، اساتید و دانشجویان در دانشگاه گفت: برگزاری جشن‌هایی که موجب شادی و مسرت کارکنان می‌شود لازم و ضروری است و همگان باید دراین جشن سهیم باشیم و این کار معاونت فرهنگی و دانشجویی پسندیده است.

حجت الاسلام سیدعباس تقوی با اشاره به جایگاه و مرتب امام علی علیه السلام درجامعه ایران گفت: ایرانیان از دیرباز محبت خاندان پیامبر(ص) را در دل دارند و امام علی علیه السلام درجوانمردی، اخلاق نیکو، ایمان، عدالت و... الگوی همه عالم است.

تقوی افزود: بر اساس فرمایش های مولی الموحدین باید تلاش کنیم که فردایمان از امروز بهتر باشد و کارها بر اساس راه و شیوه ائمه اطهارانجام بگیرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز با سپاس ازتلاش همکاران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت: این گونه مراسم‌ها که به مناسبت ایام با شکوهی همچون ولادت حضرت امام علی علیه السلام و ولادت حضرت زهرا(ع) برگزار می‌شود و بهانه ای برای تقدیر از همراهی و همکاری بی‌شائبه کارکنان این حوزه است.

دکتر یحیی میرزاده افزود: برنامه‌های مذهبی در مناسبت‌های مختلف برنامه‌ریزی شده است و توجه ویژه ای در برگزاری آن می شود.

در این مراسم از پرسنل حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و همکاران بین بخشی مرتبط در واحدهای مختلف تقدیر به عمل آمد.

  • گروه خبری : آخرین اخبار,اخبار مهم
  • کد خبر : 10195
کلمات کلیدی
سیروس جاودان
خبرنگار

سیروس جاودان