برگزاري مراسم تحليف و دانش آموختگي دانشجويان
 

مراسم دانش آموختگی دانشجویان رشته های پرستاری و فوریتهای پزشکی با حضور معاونین آموزشی، فرهنگی و دانشجویی، روسای دانشکده های پرستاری، مامایی، پیراپزشکی و بهداشت، اساتید و اعضای هیات علمی، دانشجویان، دانش آموختگان و جمعی از مسئولین دانشگاه در محل سالن ابن سینای مجتمع آموزشی شهید محمدی بندرعباس برگزار گردید.

در ابتدای مراسم پس از خیر مقدم دکتر شاهی رییس دانشکده پرستاری، مامایی و پیراپزشکی؛ دکتر نجاتی زاده معاون فرهنگی و دانشجویی با تبریک پایان دوره تحصیلی و دانش آموختگی به دانشجویان با تاکید بر نقش بسیار مهم پرستاران در نظام سلامت، راه اندازی کانون دانش آموختگان  و ادامه ارتباط پویا با محیط علمی دانشگاه را به دانشجویان توصیه کرد.

دکتر سبحانی معاون آموزشی دانشگاه نیز با تبریک توفیق دانش آموختگی به دانشجویان از اساتید؛ اعضای هیات علمی و مدیران گروه های آموزشی که در طول تحصیل همواره یار و همراه دانشجویان بودند تقدیر و تشکر نمود.

ادای سوگند دانشجویان پرستاری، اهدای لوح دانش آموختگی، تقدیر از دانشجویان برتر آموزشی؛ فرهنگی و ورزشی، پخش کلیپ های دانشجویی و تقدیر دانشجویان از اساتید از دیگر بخش های این مراسم بود.

در پایان مراسم دکتر داوودی رییس دانشگاه با حضور در مراسم با دانشجویان عکس یادگاری گرفتند.

 

تاریخ درج خبر : 1395/11/03  |  کد خبر : ٦٧٥١ | تعداد نمایش خبر : 574
 

 


خروج