دیدار صمیمانه با دانشجویان خوابگاه دانشجویی شهید مطهری
 

رياست محترم دانشگاه از خوابگاه شهيدمطهري (برادران) بازديد نمودند

 

دکتر سید حسین داودی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور در بین دانشجویان خوابگاه پسرانه شهید مطهری دانشگاه علوم پزشکی، پس از اقامه نماز مغرب و عشاء از واحدهای مختلف خوابگاه بازدید کرد.  

دکتر داودی پس از شرکت در نماز جماعت که با حضور پرشور دانشجویان در نمازخانه خوابگاه برگزار شد، از واحدهای سلف سرویس، سالن مطالعه، سالن ورزشی، رختشویخانه و اتاق های اسکان دانشجویان بازدید کرد و در خصوص کیفیت غذا و وضعیت امکانات رفاهی دانشجویان با آنان به گفتگو پرداخت .

وی در جمع دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه به دنبال گسترش فضای خوابگاهی با استاندارد مناسب تر برای دانشجویان این دانشگاه است.

رییس داشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: هم اکنون خوابگاه شهید مطهری ویژه پسران، استیجاری است و امکانات مورد نیاز دانشجویان در این خوابگاه تأمین شده است. دانشجویان می توانند مسائل و مشکلات خوابگاهی خود را از طریق معاونت دانشجویی دانشگاه مطرح و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع آنان اقدام خواهد شد .

گفتنی است 521 دانشجو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ۹۴ واحد دانشجویی خوابگاه شهید مطهری پسران واقع در پایگاه هوایی بندرعباس روبروی شهرک توحید اقامت دارند .

 

تاریخ درج خبر : 1395/09/29  |  کد خبر : ٦٤٧٠ | تعداد نمایش خبر : 468
 

 


خروج